Шановні клієнти на час воєнного стану сервісний центр працює
Понеділок - пятниця з 10:00 до 17:00. СЛАВА УКРАЇНІ
Зворотній зв'язок
гривні

Адреса сервісу:
вул. Михайла Ломоносова 60/5

Режим роботи сервісу:
ПН - ПТ: з 10:00 до 17:00
СБ. НД. - Вихідний
Каталог товарів

Про нас

ПринтФікс – молода та динамічна компанія. Метою компанії було знайти повні рішення щодо ремонту вашої техніки. У нашому сервісі ви можете знайти послуги та багато цікавого товару для себе.

Надаємо широкий спектр послуг:

Також ми пропонуємо вам широкий спектр витратних матеріалів для лазерного друку. У продажу продаються оригінальні та сумісні лазерні картриджі від провідних виробників таких як Canon, HP, Samsung, Brother та багато інших.

Чому краще з нами?

Ми не заощаджуємо на витратних матеріалах. Для більшості картриджів ми використовуємо тонер Static Control, який є найдорожчим, але також найвищою якістю на ринку. У той же час ми намагаємось надати нашим клієнтам найдоступніші ціни та не заощаджувати на витратних матеріалах, таких як фотобарабан, магнітні вали та леза.

Робота з картриджем триває 10-15 хв. Це дозволяє заощадити час. Приймаємо заявки у будь-якій зручній для вас формі: по телефону, через сайт та передзвони мені. За договором та без.

Ми намагаємось надати нашим клієнтам максимально доступні ціни. На нашому сайті завжди актуальні ціни та є вся інформація про картриджі.

Зручна форма оплати – готівковий та безготівковий розрахунок.
Продаємо відновлені картриджі та оригінальні за низькою ціною.

Спеціально для Вашого комфорту наші майстри здійснюють ремонт та заправку картриджів на місці, без відриву від роботи.

Чекаємо на Вас у нас у сервісі.