Шановні клієнти на час воєнного стану сервісний центр працює
Понеділок - пятниця з 10:00 до 17:00. СЛАВА УКРАЇНІ
Зворотній зв'язок
гривні

Адреса сервісу:
вул. Михайла Ломоносова 60/5

Режим роботи сервісу:
ПН - ПТ: з 10:00 до 17:00
СБ. НД. - Вихідний
Каталог товарів

Скидання памперса / абсорбера принтера Epson, Canon в Києві

Товари не знайдені

Скидання абсорбера / памперса Canon, Epson

У всіх струменевих принтерах, які виробляють компанії Canon і Epson, є відсік з гігроскопічним матеріалом (повстю або синтетикою) для вбирання барвників. Ця вбирає прокладка називається абсорбер (а в народі кажуть - «памперс»). Прокладка вбирає в себе чорнило і згустки під час очистити друкувальну голівку після включення пристрою. Вміст абсорбера обмежений. Його покликаний контролювати спеціальний датчик з пам'яттю в електронній схемі принтера.

При тривалій і / або частої експлуатації принтера може статися переповнення абсорбера. Лічильник повністю блокує будь-яку роботу девайса, як тільки рівень чорнила стає критичним. При цьому він виводить службове повідомлення через монітор ПК або миготінням індикаторів на передній панелі.

Ціни на скидання абсорбера

Вид робіт Ремонт, від грн.
Скидання памперса Epson, Canon з заміною мікросхеми 550-700 грн
Скидання памперса Epson, Canon без заміни мікросхеми 400-550 грн
Висновок зливу чорнила 250 грн
Терміни скидання памперса 1-2 дня
Скидання на виїзді у клієнта НІ
Вартість виїзду водія в обидві сторони для забору принтера 200 грн

Що робити?

Звернутися до фахівців професійного сервісного центру «ПрінтФікс». Наші майстри швидко і якісно здійснять скидання абсорбера в 2 етапи:

  1. Заміна памперса в ємності (або слив чорнила).
  2. Скидання лічильника апаратним способом (в особливому сервісному режимі) або з допомогою спеціальної програми. Останніх існує чимало, і кожна призначена для конкретної марки або моделі принтера.

Сама по собі очищення або заміна памперса не дасть результату. Обов'язково необхідно обнуляти лічильник. Методи скидання варіюються в залежності від моделі. У зв'язку з цим не рекомендується виконувати цю процедуру в домашніх умовах. Це загрожує поломками. Крім того, чорнило в памперсі згодом густіють, і видалити їх, не забруднитися з ніг до голови, стає непросто.

У нашій майстерні є все необхідне обладнання і програмне забезпечення для оперативного скидання абсорбера. Реальна заповненість памперса зазвичай не відповідає даним лічильника. Тому цілком можливо кілька разів провести скидання абсорбера без його реальної заміни. Наші майстри також можуть порадити встановити висновок зливу чорнила і економити таким чином на заміну памперса без шкоди для якості друку і самого девайса.

Вся процедура зазвичай займає 1 день, максимум 2 дні (якщо потрібна заміна абсорбера, і його доводиться замовляти у постачальників)

Сервісний центр «ПрінтФікс» надає гарантію терміном 6 місяців на всі види ремонту і технічного обслуговування принтерів.